O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zwalczenia rutyny. Od samego początku skupiam się na tym, by zapewniać swoim czytelnikom wiedzę oraz rady, z których będą mogli czerpać korzyści. Publikuję, bowiem lubię, ale i dlatego, że chcę rozwijać własny warsztat – dlatego jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, zaś poniekąd krytykę oczywiście zdrową).
Czytaj i dziel się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić kilka miłych minut, czytając na niezwykle zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, jaka mnie otacza. Oczywiście wszyscy posiadamy zróżnicowany punkt widzenia oraz różne zapatrywania, w związku z czym zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się więc nad napisaniem paru słów od siebie, nawet jeśli okażą się one krytykujące – dzięki takim komentarzom mogę się poszerzać horyzonty.
Czy warto mnie obserwować? Polecam przetestować na start kilk tekstów – jeśli się spodobają, zachęcam do głębszego poznawania bloga. Jest on dosyć rozbudowany, dlatego też mam nadzieję, że każdy będzie mógł wyszukać w tym miejscu coś dla siebie!