pinio moon

2019-05-07

Kolekcja Pinio Moon - klasyczne meble dziecięce

Dziecięcy pokój to wyjątkowa przestrzeń. Ma pozwalać rozwijać wyobraźnię, być pierwszym miejscem, w którym dziecko poznaje świat i zaczyna marzyć o swojej przyszłości. Każdemu rodzicowi zatem zależy, by pokój dziecięcy był bezpieczną przystanią - nie tylko zwykłą sypialnią, ale także bawialnią i strefą bezpieczeństwa. Jak tego dokonać? Przede wszystkim dobrać odpowiednie wyposażenie. Meble z kolekcji Pinio Moon https://mifili.pl/114-pinio-moon mogą znacząco podnieść komfort życia dziecka i rodzica, a także pozytywnie wpłynąć na prawidłowy rozwój twojego maluszka.


Pinio Moon

Kolekcja mebli Pinio Moon to nie tylko klasyczne wzory, ale także najwyższa jakość wykonania. Nowoczesne meble dziecięce, które zachwycają zarówno rodziców, jak i dzieci. Ponadczasowe rozwiązania łączą się tu z najlepszą jakością materiałów. Dzięki temu kolekcja Pinio Moon potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i staje się perfekcyjnym towarzyszem przygody, jaką jest dzieciństwo twojego maluszka. Postaw na to, co najlepsze. Dlaczego pokochasz meble Pinio Moon?


Niebanalne wzornictwo i ponadczasowość

Pinio Moon to kolekcja, na którą możesz zdecydować się już na etapie urządzania pokoiku dla maluszka, który wkrótce ma przyjść na świat. Meble tego producenta przyciągają wzrok klasycznym designem, który będzie doskonałym rozwiązaniem dla nowego człowieka. Spośród wszystkich elementów kolekcji z pewnością warto podkreślić obecność pięknego łóżeczka z oryginalną sekwencją zaokrąglonych otworów. Pinio Moon to przede wszystkim meble na lata! Gdy twoje dziecko podrośnie, możesz zdjąć jeden z boków i przekształcić je bez trudu w mebel dla starszaka - wystarczy dodać praktyczną barierkę zabezpieczającą. Do tego kompletu warto dodać praktyczną pojemną komodę, która wyróżnia się łagodnymi kształtami. Jeśli połączysz ją z wybranym meblem do spania, możesz cieszyć się z funkcjonalnego przewijaka, dzięki czemu wstawanie w nocy i pielęgnacja twojego maluszka staną się o wiele przyjemniejsze. Dzięki dedykowanym szufladom, możesz również wykorzystać przestrzeń pod łóżeczkiem - przechowuj w niej pościel na zmianę lub zapas pieluszek.


Pinio Moon: bezpieczne meble dla twojego dziecka

Kolekcja Pinio Moon to białe meble, które wpiszą się w niemal każdą aranżację pokoju dziecięcego. Dzięki wykonaniu z lakierowanej płyty MDF uzupełnionej o płytę laminowaną wyróżniają się trwałością na uszkodzenia. Dedykowane dzieciom posiadają odpowiednie atesty. Pinio Moon pokryte są oczywiście wodnymi ekologicznymi farbami, dlatego mogą być umieszczone w pokoju maluszka, a ty nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo. Co równie ważne, w komodzie zastosowane są specjalne hamulce, które znacząco podnoszą komfort użytkowania, wyciszając działanie mebla. Ponadczasowość mebli Pinio Moon sprawia, że sprawdzą się one zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.