Co warto obejrzeć na Netflix?

Co warto obejrzeć na Netflix?

Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś nowego, czy starego klasyka, w serwisie Netflix znajdziesz coś na każdy gust. Ale co najlepiej oglądać w serwisie streamingowym?

Ułożyliśmy listę 10 najlepszych obecnie programów na Netflixie. Uszeregowaliśmy je na podstawie ich przydatności, wartości i jakości.

Szef z siekierą

Nowy dokument Netflixa trafił na szczyt listy przebojów w tym tygodniu i jest to chwytliwy tytuł, który prawdopodobnie stanie się hitem tak jak American Murder i The Tinder Swindler. Film nosi tytuł „The Hatchet Wielding Hitchhiker” i opowiada historię gwiazdy viral video, która w końcu została skazana za morderstwo.

Film, wyreżyserowany przez Colette Camden, skupia się na Kai Lawrence, bezdomnym mężczyźnie, który stał się sensacją viralową po tym, jak uratował kobietę przed napastnikiem z siekierą. Został okrzyknięty bohaterem przez gospodarzy czatów i muzyków.

Red Rose

W serwisie streamingowym Netflix można znaleźć wiele doskonałych horrorów, ale jednym z nich jest Red Rose, który wyróżnia się dobrze zarysowanymi postaciami i zniuansowaną historią. Ośmioodcinkowy serial był pierwotnie emitowany na BBC Three, ale teraz jest dostępny na platformie streamingowej.

Akcja kręci się wokół grupy nastolatków w Bolton, mieście w północno-zachodniej Anglii, niedaleko Manchesteru. Gang świętuje zakończenie szkoły średniej i z niecierpliwością czeka na lato.

Ale nie trzeba długo czekać, by gang został nawiedzony przez tajemniczą aplikację na smartfony o nazwie Red Rose. Jej dziwne i niepokojące wymagania szybko wbijają klin między nich.

Projekt Mardini

Projekt Mardini, film Netflixa w reżyserii walijsko-egipskiej reżyserki Sally El Hosaini, opowiada historię dwóch sióstr syryjskich uchodźców, które dotarły do Niemiec i wzięły udział w Olimpiadzie. Ich podróż jest ucieleśnieniem trudnej sytuacji milionów uchodźców, którzy uciekają przed wojną i prześladowaniami, aby uzyskać szansę na wolność i tożsamość.

Do wybuchu wojny domowej w 2011 roku ich rodzina mieszkała w Daraya, na przedmieściach Damaszku. Dziewczynki od najmłodszych lat koncentrowały się na pływaniu i były zdeterminowane, by pewnego dnia wystartować w Olimpiadzie.

Hobbit: Spustoszenie Smauga

W filmie Hobbit: Spustoszenie Smauga Bilbo Baggins i jego towarzysze poszukują skarbu po odzyskaniu królestwa Ereboru z rąk smoka Smauga. Podróżują przez góry, a po drodze napotykają niebezpieczeństwa.

Sekwencja Petera Jacksona po zeszłorocznej, znakomitej części „Hobbita” ma imponującą obsadę i mnóstwo emocji. Jednak mroczny podtekst sprawia, że obraz nie jest idealną tolkienowską przygodą.

Krew II

Krew II może nie jest tak dobra jak arcydzieło Ryana Cooglera z 2015 roku, ale to wciąż godny sequel. Pomimo pewnej przewidywalności fabuły i niezgrabnych dialogów, film jest dobrą kontynuacją Creeda z dobrymi występami i emocjonalną głębią.

Akcja rozpoczyna się trzy lata po zakończeniu pierwszego filmu. Syn Apolla Creeda, Adonis (Michael B. Jordan), jest mistrzem świata w wadze ciężkiej. Mieszka ze swoją dziewczyną Bianką (Tessa Thompson) i ćwiczy z Rockym Balboa (Sylvester Stallone).

Kiedy wytrawny promotor publicznie wzywa Creeda do walki z Ivanem Drago, rosyjskim wojownikiem, którego ojciec zabił Apollo, wszyscy są podekscytowani. Rocky i Creed muszą wymyślić, jak poradzić sobie z tym zagrożeniem dla życia Adonisa.

Wilk z Wall Street

Wilk z Wall Street to film, który zdobył uznanie krytyków za swoją historię i wykonanie. Opowiada historię Jordana Belforta, nieuczciwego maklera giełdowego, który oszukuje w drodze do sławy i fortuny na Wall Street.

Wilk z Wall Street to świetny film do obejrzenia na Netflixie, ponieważ ma wciągającą historię, świetne kreacje aktorskie oraz interesujący montaż i zdjęcia. Oferuje także fascynujące spojrzenie na skorumpowaną kulturę przestępstw w sektorze „białych kołnierzyków” i jej konsekwencje.

Lśnienie

Lśnienie to klasyczny film oparty na powieści Stephena Kinga o tym samym tytule i zdecydowanie warto go obejrzeć. To jeden z najbardziej przerażających filmów w historii i nie chcesz go przegapić!

Stanley Kubrick wyreżyserował ten klasyczny horror. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego fana horrorów, a także świetny film do obejrzenia z rodziną. Jednak nie jest on jeszcze dostępny na Netflixie, więc nie możesz go streamować, ale możesz go obejrzeć, korzystając z dobrej jakości VPN.

Oceń artykuł: Co warto obejrzeć na Netflix?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5