Czy babi wróci do hotelu paradise?

Czy babi wróci do hotelu paradise?

Kristin Cavallari będzie gospodarzem nowego serialu randkowego stacji Fox – Paradise Hotel, który będzie kręcony i emitowany w czasie rzeczywistym z Meksyku. Program ma podobny format do popularnego romansu plażowego Bachelor in Paradise.

W obsadzie znajduje się wielu uczestników poprzednich edycji Bachelor i Bachelorette. Co tydzień ceremonia wręczenia róż decyduje o tym, którzy uczestnicy wracają do domu, a którzy zostają.

Jak wróci Babi?

W starożytnej religii egipskiej ludzie wierzyli, że Babi był bogiem świata podziemnego i męskości. Był krwiożerczym bogiem, który żyje ludzkimi wnętrznościami i pożera dusze niesprawiedliwych ludzi po tym, jak zostali osądzeni w sali Maat, bogini prawdy i porządku.

Aby uniknąć pożarcia przez Babiego, ludzie musieli rzucić serię zaklęć, które miały go odstraszyć. Dotyczyło to zwłaszcza ceremonii ważenia serca, podczas której określano przydatność danej osoby do raju.

Innym ważnym aspektem tego bóstwa było to, że patronowało ono skrybom, którzy byli kluczowymi osobami w starożytnym Egipcie, mogącymi porozumiewać się z bogami za pomocą pisma i mowy. Był również synem Ozyrysa, boga płodności i życia.

To wyjaśnia, dlaczego Babi był znany jako „najstarszy syn Ozyrysa”. Jest on również bogiem rolnictwa, płodności, śmierci, zmartwychwstania i roślinności. Był popularnym bóstwem w Hermopolis lub Al Aszmunin, stolicy prowincji starożytnego Egiptu.

Czy Babi będzie uczestnikiem konkursu?

W reboocie serialu reality z 2003 i 2008 roku Paradise Hotel, 11 seksownych singli melduje się w ekskluzywnym kurorcie na plaży i walczy o miłość i pieniądze. Jednak nie zostaną tam na zawsze, ponieważ co tydzień są wyrzucani, aby zrobić miejsce dla nowych uczestników.

Gospodarzem programu jest Kristin Cavallari, która od lat jest gwiazdą telewizji reality. Fox twierdzi, że „wnosi ona do programu unikalną perspektywę, która sprawi, że stanie się on istotny dla współczesnego widza.”

W ramach zwrotu akcji fani mogą bawić się w domu, korzystając z mediów społecznościowych, aby wpłynąć na wynik gry, w tym na to, kto zostanie, a kto odejdzie. To sprytna aktualizacja, która przystosowuje oryginał do współczesnych czasów, zachowując jednocześnie jego kluczowe cechy.

Czy babi wygra?

W nowej wersji reality show Paradise Hotel, emitowanego przez stację Fox na początku lat 2000, widzowie mogą oglądać seksowne singielki, które walczą o wygraną w raju. Tym razem fani mogą bawić się w domu, korzystając z mediów społecznościowych, aby wpłynąć na grę i spróbować mieć wpływ na to, kto zostanie, a kto odejdzie.

W programie seksowne singielki meldują się w ekskluzywnym tropikalnym kurorcie i próbują tam pozostać, łącząc się w pary. Co tydzień ten, kto nie znajdzie partnera do wspólnego pokoju, zostaje odesłany do domu, a do raju przybywa nowy gość, który wprowadza zamęt w życie.

Jeśli szukasz serialu typu reality competition z elementami dramatu, zakulisowymi porachunkami i tajnymi sojuszami, Paradise Hotel jest właśnie dla Ciebie! Gospodarzem programu będzie Kristin Cavallari, a w programie wystąpią seksowni single, którzy będą rywalizować o miłość lub pieniądze w tropikalnym otoczeniu. To zdecydowanie program, który trzeba zobaczyć tego lata! Program można oglądać w czwartkowe wieczory na kanale Fox. Oryginalny program miał jeden sezon w 2003 roku, ale teraz wraca do sieci w zmienionej formie.

Czy babi zostanie finalistką?

Paradise Hotel powraca i jest nowoczesnym ujęciem klasycznego programu konkursowego. Serial śledzi grupę singli, którzy meldują się w luksusowym tropikalnym kurorcie i walczą o miłość i pieniądze – w stylu Big Brothera i Kawalera w raju.

To ciekawy zwrot akcji, który powinien przyciągnąć uwagę widzów. Fox zapowiada, że program będzie emitowany w poniedziałkowe, środowe i czwartkowe wieczory.

W formacie „as it happens”, fani otrzymają godzinne odcinki każdej nocy, dając im wgląd w najnowsze rozgrywki, sojusze, związki i strategię. Następnie, w czwartki, zostanie wyemitowany dwugodzinny odcinek na żywo, w którym widzowie będą mogli uczestniczyć za pośrednictwem mediów społecznościowych i wpływać na to, kto zostanie, a kto odejdzie.

Nowy program poprowadzi Kristin Cavallari, która ma długą historię w reality TV. Według Deadline, Wade nazywa Cavallari „doświadczoną i wytrawną prowadzącą reality show, która idealnie nadaje się do wprowadzenia programu do nowego pokolenia widzów.”

Oceń artykuł: Czy babi wróci do hotelu paradise?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5