Czy Backrooms istnieje?

Podczas Slendermanii Backrooms stało się internetową sensacją, wywierając duży wpływ na kulturę gier wideo. Ale czy to miejsce jest naprawdę prawdziwe?

Zjawisko zaczęło się od creepypasty na 4chan, gdzie umieszczono zdjęcie niesamowicie pustego budynku z prostym wyjaśnieniem. Ale wkrótce przerodziło się w pełnoprawny mit.

Nie

Jeśli jesteś fanem modniejszych części internetu, mogłeś natknąć się na creepypastę o nazwie „The Backrooms”. Prawdopodobnie widziałeś obrazy pozbawionych okien pomieszczeń oświetlonych jarzeniówkami, o żółtych ścianach, chorych dywanach i korytarzach, które wydają się ciągnąć w nicość.

Pierwsza wersja tej creepypasty powstała w wątku na 4chanie, który pojawił się w styczniu ubiegłego roku. Zaczęli kręcić o nich filmy, a creepypasta szybko rozprzestrzeniła się w internecie.

Wielu YouTuberów zbadało te graniczne przestrzenie, a niektórzy z nich wyszli poza tworzenie przerażających filmów. Niektórzy używają tych przestrzeni jako platformy do dyskusji na tematy społeczne i polityczne, a nawet do badania koncepcji demencji.

Niektórzy wierzą, że Backroomy zostały stworzone przez rządy jako środek do eksperymentowania na ludziach, i że zostały zaprojektowane do testowania reakcji mózgu na niewyjaśnione anomalie. Teoria ta sugeruje, że kuluary mają wiele poziomów i składają się z różnych wszechświatów, które przenikają się nawzajem, a w ich cieniu czają się niebezpieczne istoty, które mogą cię skrzywdzić.

Inni sugerują, że kuluary są alternatywną rzeczywistością, która powstała w czasie Wielkiego Wybuchu i z czasem została połączona ze światem rzeczywistym. Sugerują również, że w tych wszechświatach żyją różne bóstwa, z których niektóre muszą pochłaniać dusze tych, którzy do nich wchodzą, aby przetrwać.

Poziomy

Pomieszczenia zaplecza są labiryntem pomieszczeń i poziomów, w których znajduje się wiele różnych stworzeń i bytów. To przerażające miejsce, ale nie ma jednego pewnego sposobu, by się tam dostać. Niektórzy twierdzą, że trafili tam przez przypadek we śnie, inni zaś wierzą, że można tam wejść, dotykając czegoś, co nie wydaje się właściwe.

Pomieszczenia te mają wiele różnych poziomów, które możesz zbadać, ale jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać, jeśli chcesz je przetrwać. Po pierwsze, musisz znaleźć wyjście na każdym poziomie.

Następnie musisz przeczytać notatki i pliki, które dostarczą ci informacji o różnych typach istot w kuluarach. Ważne jest, abyś dowiedział się o nich jak najwięcej, ponieważ będą one miały duży wpływ na to, jak przetrwasz.

Będziesz musiał również uważać na swój pasek wytrzymałości, ponieważ może się on bardzo obniżyć, jeśli będziesz próbował sprintować przez korytarze i biegać od jednej istoty do drugiej. Jest to szczególnie ważne, jeśli grasz sam i nie masz kolegów z drużyny, którzy mogliby ci pomóc. Znajdziesz tam wiele różnych poziomów do zbadania i nigdy ci ich nie zabraknie.

Nieskończoność

Nieskończoność to pojęcie, nad którym zastanawiały się wielkie umysły przeszłości, od Arystotelesa po Georga Cantora. Ale czy jest to coś, co istnieje w naszym świecie?

Twierdzenie o nieskończonej małpie: Załóżmy, że masz nieskończoną ilość czasu i pozwalasz małpie uderzać w klawisze na klawiaturze. Intuicyjnie może się wydawać niemożliwe, że będzie ona uderzać w klawisze bez końca.

Jeśli małpa będzie uderzać w klawisze, w końcu napisze jakiś tekst. To prosty przykład, ale może dać do myślenia.

Nieskończoności niepoliczalne są bardziej skomplikowane i trudne do wyobrażenia niż policzalne, ale nie są niemożliwe do wyobrażenia. Weźmy na przykład nieskończoną liczbę parzystych liczb 2 i 4.

A co, jeśli w Backroomach jest nieskończona liczba poziomów? To pytanie zadawało sobie wielu fanów, a odpowiedzi na nie udzielano w różnych kanonach.

Prowadziło to do tworzenia wiki, fanowskich gier wideo i filmów na YouTube. Ostatecznie to wyobraźnia tych osób stworzyła szeroki mit Backrooms. Backrooms jest jednym z najpopularniejszych kultów internetowych wszech czasów. Został zapoczątkowany przez użytkownika 4chan, który zamieścił niepokojące zdjęcie, które stało się przyczyną niezliczonych historii o Backrooms.

Głupi jaś co to?

O co chodzi z 02.02 22?

Oceń artykuł: Czy Backrooms istnieje?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5