Czy Nancy umrze w 4 sezonie?

Jak możecie sobie wyobrazić, Nancy Wheeler jest jedną z najważniejszych postaci w Stranger Things. Odegrała znaczącą rolę w 4. sezonie, pomagając pokonać Vecnę i wydostać się żywym z Upside Down. Ale na końcu prawie zginęła.

Co się stanie z Nancy w 4. sezonie?

Nancy Wheeler (Natalia Dyer) jest jedną z najbardziej ikonicznych postaci w Stranger Things. Była silną, zdeterminowaną i pracowitą młodą kobietą, która próbowała zdobyć szacunek swoich współpracowników w Hawkins Post, ale często była umniejszana przez ich mizoginiczne nastawienie.

W końcu jednak udało jej się odnieść sukces. Walczyła ze swoimi współpracownikami i w końcu została pierwszą kobietą redaktorem w Hawkins Post.

Była też wspaniałym partnerem dla Jonathana i nawet pomogła mu znaleźć drogę powrotną do matki po tym, jak ta zostawiła go w 1984 roku. Wciąż jednak czuła się winna śmierci Barb Holland i przyrzekła zemścić się na Vecnie za jego rolę w tej sprawie.

W 4. sezonie Vecna zdołał spustoszyć miasto i prawie zabił Nancy, ale udało jej się uciec. Musimy zobaczyć, co się stanie dalej! Czy uda jej się przeżyć i połączyć z Jonathanem?

Czy Vecna zabije Nancy?

Jak widzieliśmy w teaserze 4 sezonu, Vecna, potworna istota z Upside Down, żeruje na głęboko zakorzenionych traumach, by zabijać ludzi. W 4. sezonie Stranger Things Vecna będzie terroryzował gang Hawkinsów, który stara się wytropić demogorgona.

Podczas polowania na Vecnę gang znajduje jego kryjówkę w Creel House. Podczas gdy próbują wydostać się z Upside Down, Vecna przejmuje kontrolę nad Nancy i zmusza ją do przeżycia najgorszych wspomnień z jej życia.

Vecna pokazuje Nancy, jak stał się demogorgonem, pokazując jej, jak brutalnie zabił własną rodzinę, gdy był tylko dzieckiem. To daje Nancy wgląd w jej własną przeszłość i pomaga jej zrozumieć, dlaczego ciągnie ją do Vecny.

Vecna uwalnia Nancy z transu, pozwalając jej uciec ze Stevem z Upside Down. Kiedy wracają do prawdziwego świata, Nancy i jej przyjaciele są w stanie rozgryźć plan Vecny i powstrzymać go, zanim będzie mógł zrealizować swój wielki plan.

Czy Nancy przeżyje?

Od pierwszego sezonu Nancy Wheeler jest podstawową postacią w Stranger Things. Na początku była dziewczyną Steve’a Harringtona, ale z biegiem serialu rozwinęła się w swoją własną postać. Teraz pracuje w szkolnej gazecie i chce dzielić życie studenckie z Jonathanem Byersem, który od 3. sezonu mieszka w Kalifornii.

Na początku 4. sezonu wygląda na to, że Nancy będzie miała do odegrania bardzo ważną rolę w nadchodzących odcinkach. W końcu jest ona kluczową częścią serialu i będzie walczyć z Vecną w 2. tomie.

Jest jednak kilka rzeczy, które mogą zabić Nancy. Po pierwsze, została opętana przez Vecnę, zanim udało jej się wydostać z Upside Down.

Czy Nancy umrze?

Jak widzieliśmy w pierwszym odcinku, Vecna potrafi wnikać w umysły swoich ofiar i przenosić je z powrotem do ich traumatycznych przeżyć. Vecna wykorzystał poczucie winy Nancy związane z jej związkiem ze Stevem i śmiercią Barb Holland, przez co sprowadził ją z powrotem do basenu, w którym znalazła zmasakrowane ciało swojej najlepszej przyjaciółki. To sprawiło, że stała się bardziej podatna na ataki Vecny, który wykorzystał ją do złamania jej i zmuszenia do wyjawienia prawdy o Victorze Creelu Jedenastce.

Jednak Nancy udaje się wyjść z Upside Down żywa, a nawet odegrała ważną rolę w pokonaniu Vecny w tym sezonie. Wraz ze Stevem i Robin Buckley (Maya Hawke) staje do walki z Vecną w drugim tomie i udaje jej się przetrwać bez szwanku.

O co chodzi z 02.02 22?

Oceń artykuł: Czy Nancy umrze w 4 sezonie?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5