Gloria victis co znaczy?

Gloria victis to gra MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game), która oferuje ogromny świat z wieloma mapami do odkrycia. Możesz działać w pojedynkę i wypełniać zadania lub grupować się i walczyć z innymi w wydarzeniach PVE.

Gra ma również wiele aspektów społecznych, które pozwolą ci nawiązać więzi z innymi graczami. Sojusznicy pomogą ci ukończyć wydarzenia, walczyć w dużych bitwach PvP i wiele więcej.

Origins

W tej grze MMORPG low fantasy będziesz walczyć na śmierć i życie w średniowiecznej walce z systemem non-target opartym na umiejętnościach, używać autentycznego średniowiecznego sprzętu i broni oraz doświadczać bogatego systemu społecznego, w którym możesz dołączać do gildii, tworzyć własne terytoria i kształtować swój świat.

Gloria Victis to średniowieczna gra MMORPG w klimacie low fantasy od Black Eye Games, która została zekranizowana przez społeczność Steam i otrzymała wiele uwagi za swoje nieliniowe zadania. Gra ceni sobie także realizm w rozgrywce i oferuje wspaniałe PvP z epickimi oblężeniami zamków, turniejami rycerskimi, bitwami armia kontra armia i wiele więcej.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem dostępu pre-alfa do Gloria Victis, sprawdź stronę gry. Możesz również śledzić grę na Facebooku i Twitterze, aby otrzymywać aktualizacje.

Znaczenie

Gloria victis to średniowieczna gra MMORPG osadzona w klimacie low-fantasy. Zawiera opartą na umiejętnościach walkę non-target, otwarte PVP z kontrolą terytorium, złożony system craftingu i ekonomię sterowaną przez graczy.

Historia Glorii victis rozgrywa się w świecie, w którym minęło 20 lat od niszczycielskiego konfliktu, który przetoczył się przez kontynent. Fale morderstw, syndykaty zbrodni, bandyci i potwory przemierzają świat.

Jesteś jedyną osobą, która może zmienić tę rzeczywistość i uratować ziemie Stoneholm przed staniem się stałym polem bitwy! Wybierz, do której nacji chcesz dołączyć, zostań dumnym Midlandczykiem lub mściwym Ismirem i walcz o odzyskanie ziemi!

Choć Gloria Victis nie jest najbardziej oryginalną grą, ma w sobie wiele osobowości. Miasto oparte na zasobach jest dobrze zaprojektowane, dzięki czemu możesz przemierzać je na wiele różnych sposobów. Możesz też znaleźć handlarzy i przejścia, które pomogą ci w twoich zadaniach.

Kontekst

Na rynku pełnym gier survivalowych z zombie, Gloria Victis wyróżnia się na swój sposób. To craftingowe MMO z PVP w roli głównej.

W grze będziesz zaangażowany w walkę i spory pomiędzy trzema wielkimi mocami. Wybierzesz frakcję, do której chcesz dołączyć, a twój wybór będzie miał wpływ na lore i wygląd twoich postaci.

Pierwszą rzeczą, jaką zauważysz, jest to, że zbroje w Gloria Victis są dość realistyczne. Midlandczycy preferują średniowieczne europejskie zbroje, Ismirowie używają strojów wikingów, a Imperium Sangmarskie ma bardziej wschodnio-muzułmańską estetykę.

Referencje

Gloria victis to rzeźba autorstwa Antonina Merciego. Praca została zamówiona w Muzeum w Niort w 1870 roku.

Rzeźba przedstawia uskrzydloną i opancerzoną postać niosącą umierającego wojownika, z rękami wyciągniętymi w stronę sławy i nieśmiertelności. Była to wersja alegorycznej sceny, której pochodzenie zostało ukryte przez fakt, że rzeźba została wykonana tuż po wojnie francusko-pruskiej.

Pomimo swojego politycznego znaczenia, Gloria victis nie była zbytnio wzmiankowana w duńskiej prasie w czasie, gdy Jacobsen nabył dzieło do Glyptotek. Zamiast promować dyskurs polityczny, estetyczny odbiór rzeźby zachęcał do kontemplacji jej olśniewającego otoczenia Ogrodu Zimowego.

Nie wolno używać Oprogramowania w żaden sposób ani w żadnym celu, który jest niezgodny z prawem lub zabroniony przez tę Umowę.

Dlaczego hybryda odpada?

Cheat day co to?

Oceń artykuł: Gloria victis co znaczy?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5