Jako specjalista w zakresie opieki hospicyjnej i paliatywnej dr Siemion pomaga pacjentom, którzy są bardzo chorzy, w poprawieniu jakości ich życia i zmniejszeniu bólu.
W wyniku urazu głowy swojego syna Janina Siemion złożyła wniosek o pomoc w opłaceniu opieki szpitalnej nad synem. Wniosek został wypełniony 16 lipca 1986 roku przez pracownika szpitala.
Plan leczenia
Plany leczenia są pisane wspólnie przez doradców i pacjentów. Odzwierciedlają one problemy, którymi klient chce się zająć i wyznaczają cele, które pomogą mu osiągnąć pożądane rezultaty. Cele te powinny być mierzalne, konkretne i osiągalne. Plan leczenia powinien być opatrzony datą i podpisem wszystkich zaangażowanych stron.
Plan leczenia powinien zawierać domeny problemowe (stan zdrowia, zatrudnienie, nadużywanie substancji, stan prawny, stan rodzinny lub społeczny oraz stan psychiczny) oraz listę kwestii, którymi należy się zająć. Plan leczenia powinien być również zindywidualizowany, aby pasował do danej osoby na podstawie jej umiejętności, celów, stylu życia i wykształcenia. Powinien również zawierać interwencje odzwierciedlające stopień gotowości klienta do zmiany.
Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak stworzyć skuteczny i zindywidualizowany plan leczenia dla swoich klientów, obejrzyj nasze potężne webinarium na żądanie. Przeprowadzimy Cię przez cały proces od początku do końca. Nauczymy Cię, jak wybierać z obszernych list, określać cele długo- i krótkoterminowe, pisać treści interwencji i tworzyć podsumowanie wypisu.